Klapka pro druhé Strážce galaxie padne v únoru

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Strážci galaxie patřili loni mezi nejlepší filmy, největší blockbustery a také mezi největší překvapení. Netrvalo to dlouho a Marvel dal zelenou sequelu. Režisér James Gunn teď také potvrdil, že druhý díl Strážců galaxie se začne natáčet příští rok v únoru.

James Gunn si s novináři a s fanoušky velice rozumí. Je aktivní na sociálních sítích a Q&A (questions and answers) jednotlivých internetových portálů rád navštěvuje. Na jednom takovém odhalil, že příběh ke Strážcům galaxie 2 už je hotov a předán do Marvelu. Natáčení začne v únoru 2016 v Pinewood Studios v Atlantě, kde se mimo jiné natáčel Ant-Man a bude se zde natáčet i Captain America: Civil War.

NEol66yzYLQ4rv_1_b

Do filmu nám sice chybí ještě dva roky, protože do kin vstoupí až v květnu 2017, ale už teď s předstihem víme, že se vrátí Karen Gillan jako Nebula. Gunn ale chce vymyslet způsob, aby se herečka nemusela kvůli roli holit hlavu dohola, jako tomu bylo v prvním případě. Příběh zatím nebyl odhalen ani naznačen, ale mělo by se to točit ohledně hledání otce Petera Quilla / Star-Lorda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také