Klapka pro druhé Strážce galaxie padne v únoru

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Strážci galaxie patřili loni mezi nejlepší filmy, největší blockbustery a také mezi největší překvapení. Netrvalo to dlouho a Marvel dal zelenou sequelu. Režisér James Gunn teď také potvrdil, že druhý díl Strážců galaxie se začne natáčet příští rok v únoru.

James Gunn si s novináři a s fanoušky velice rozumí. Je aktivní na sociálních sítích a Q&A (questions and answers) jednotlivých internetových portálů rád navštěvuje. Na jednom takovém odhalil, že příběh ke Strážcům galaxie 2 už je hotov a předán do Marvelu. Natáčení začne v únoru 2016 v Pinewood Studios v Atlantě, kde se mimo jiné natáčel Ant-Man a bude se zde natáčet i Captain America: Civil War.

NEol66yzYLQ4rv_1_b

Do filmu nám sice chybí ještě dva roky, protože do kin vstoupí až v květnu 2017, ale už teď s předstihem víme, že se vrátí Karen Gillan jako Nebula. Gunn ale chce vymyslet způsob, aby se herečka nemusela kvůli roli holit hlavu dohola, jako tomu bylo v prvním případě. Příběh zatím nebyl odhalen ani naznačen, ale mělo by se to točit ohledně hledání otce Petera Quilla / Star-Lorda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také