Deadpool? Iron Man a Strážci Galaxie v jednom

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Podle tvůrce Deadpoola, Roba Liefelda, bude Ryan Reynolds a jeho postava Deadpoola něco jako Iron Man v podání Roberta Downeyho Jr.

Dokážete si představit v brnění Iron Mana někoho jiného než Roberta Downeyho Jr.? Já osobně ne. Downey se role ujal na výbornou a chová se téměř stejně jako komiksový Tony Stark. Na něco podobného bychom se měli těšit u Deadpoola. Tato role je psaná Reynoldsovi na míru. Aspoň podle tvůrce samotného „žoldáka s prořízlou pusou“ (v originále Merc with the mouth), Roba Liefelda.

„Stejným způsobem jako si Robert Downey Jr. přivlastnil roli Tonyho Starka / Iron Mana, a není možné si představit někoho jiného jako tuto postavu, tak přesně to se stane s Ryanem Reynoldsem a Deadpoolem. Můžete to vidět už teď. Je to vlastnictví role se vším všudy. Tento film Deadpoola nám ukáže Deadpoola v globálním měřítku.“

Film se nedávno začal natáčet a už jsme mohli vidět opravdu hodně. Například Reynoldse v kostýmu Deadpoola, dokonce i několik fotek z natáčení, včetně zjizvené tváře Wade Wilsona. Víme také, že film bude eRkový, takže je rozhodně se na co těšit. Rob Liefeld porovnává film se Strážci galaxie.

„Říkám Vám s velkým přesvědčením a s velkým očekáváním, že film bude obrovský. Bude to ohromná zábava. Bude to šílené, násilné a akční. Film má obrovské srdce a duši. Připravte se na zážitek, s kterým jste se doposud nesetkali. Bude to přesně na ten způsob, který nám letos nastolili Strážci galaxie.“

Deadpool přijde do kin 12. února 2016. V hlavní roli uvidíme Ryana Reynoldse, můžeme se ale těšit i na Ginu Carano, Morenu Baccarin, T.J. Millera a Eda Skreina. Film režíruje Tim Miller.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také