Avengers: Age of Ultron – Vision v celé své kráse!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Zahraniční novinářská promítání Avengers: Age of Ultron jsou za námi a Marvel se může těšit z nadšených ohlasů. Kromě toho ale studio včera vydalo poslední plakát s jednou z hlavních postavou filmu, s Visionem.

Marvel pojal marketing na Age of Ultron na výbornou. Vše to začalo plakáty s hlavními postavami z filmu. Jako první se nám nemohl představit nikdo jiný než Iron Man, po něm následovali Kapitán Amerika, Thor nebo Hulk. Další dva zástupci Avengers, Hawkeye a Black Widow, dostali plakáty ve stejnou dobu. Studio neopomnělo také na bývalého ředitele S.H.I.E.L.D.u Nicka Furyho a jeho pravou ruku agentku Marii Hillovou. Na další plakát museli fanoušci chvíli čekat, ale o to lepší byl na něj pak pohled, když se nam něm zvěčnil hlavní padouch filmu, Ultron. Toho následovala dvojčata Quicksilver a Scarlet Witch. Čekalo se ještě na jeden plakát, ale ten ne a ne přijít. A až včera nám studio odtajnilo Visiona. A musím říct, že vypadá skvěle.

vision-130716Visiona ve filmu ztvárnil Paul Bettany, který je rovněž podepsán pod J.A.R.V.I.S.em, umělou inteligencí, jež pomáhala Tonymu Starkovi.

Avengers: Age Of Ultron přijdou do kin 30. dubna a naše redakce u toho samozřejmě nebude chybět. Pokud se ale chcete dozvídat více novinek o tomto filmu, nebo o celém Marvelu, navštěvujte denně naše stránky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také