Trailer #4: Avengers: Age of Ultron (2015) – Událost prvního pololetí se blíží

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

I když se v první polovině roku objevily a objeví poměrně velké množství zajímavých projektů, tak návrat Avengers je bezpochyby tou největší událostí. Vzhledem k tomu, že se od posledního filmu nečekalo deset let, tak v prosinci marvelovskou partu přece jen překonají Star Wars.

avengers-age-of-ultron-2nd-trailer-analysis-2a477da4-46b3-45a0-b598-2d06eb34e117

Marvel může do světa vypustit téměř cokoliv a diváci se chytnou. Možnou změnou v tomto trendu by mohl být Ant-Man, ale u Avengers je návštěvnost a s ní spojené tržby sázkou na jistotu. V novém traileru se opět objeví pár nových záběrů, hlavně vygraduje zvědavost na Quicksilvera a Scarlet Witch. Bohužel, už ale také dochází na klasickou zápletku a obávám se i naprosto stejného pojetí, jako u všech ostatních Marvel projektů. Ani tentokrát to nevypadá, že by studio vsadilo na dospělejší přístup, jak naznačoval úplně první trailer. No, když to vynáší, tak chápu, že není co měnit.

Avengers: Age of Ultron v režii Josse Whedona dorazí do českých kin 30. dubna 2015. V hlavních rolích Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, James Spader, Elizabeth Olsen a další.

httpv://youtu.be/wDB1b-gfvgY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také