Trailer #1: Mission: Impossible Rogue Nation (2015) – Plnohodnotná upoutávka

Včera jsme dostali první ochutnávku z v pořadí již pátého dílu série Mission: Impossible (zde) a nemuseli jsme čekat ani jeden celý den a je tu plnohodnotný trailer. A nutno dodat, že velkolepý.

vd9KsRR

Kdo by to před devíti lety po uvedení trojky řekl, ale Tom Cruise stále na své mise dokáže skvěle nálakát. Ghost Protocol zaznamenal velký úspěch u diváků i kritiků a jelikož Rogue Nation prozatím vypadá stejně lákavě, tak se nám rýsuje další blockbuster. Už jen kvůli scéně se vzlétajícím letadlem podle mě stojí za to film vidět. Hudba odkazující na hru na schovávanou s atmosférou taky udělá své.

Nemožnější mise tu prý ještě nebyla, Ethan Hunt tentokrát půjde po krku celé organizaci Rogue Nation a pomáhat mu opět bude třeba Simon Pegg, Jeremy Renner nebo Ving Rhames. Dále se ve filmu objeví  Rebecca Ferguson, Sean Harris, Simon McBurney a Alec Baldwin. O scénář a režii se postaral Chritopher McQuarrie, jenž se podílel například na scénáři k loňské pecce Na hraně zítřka a obě dvě role si vyzkoušel u Jacka Reachera. No těšíme se.

httpv://youtu.be/gOW_azQbOjw