Trailer #1: Lovci a oběti (2015) – Jste připraveni vidět svět takový, jaký je?

Přečtěte si

Autor

ladyania
ladyania
Retro is a hobby for life :)

Nový, skvěle obsazený film v režii Markuse Benois Trana, přichází do českých kin. Zavede nás do prostředí exekutorů, vymahačů, lichvářů a gangsterů. Ve filmu se prý částečně pozná každý, protože je natočen podle skutečných příběhů.

lovci

Hlavním hrdinou je dluhy zamořený Jakub (Martin Kraus). Svých problémů se chce samozřejmě zbavit a tak hledá cestu i tam, kde nevede (nebo by neměla vést). Z nekonečné spirály dluhů se bude chtít dostat za pomoci pochybných živlů a dostane se až na hranici zákona. Do problémů dostane i svoje 2 (!) lásky v podání Nikol Kouklové a Evy Marešové, rodiče (Veronika Freimannová a Karel Heřmánek) a přátele (Martin Písařík a další…). Postava Jakuba bude velmi blízká všem mladým lidem, stojícími na pokraji dospělosti, jeho život je poznamenán jak finančními problémy, tak drogovou minulostí jeho blízkých.

Film je nabitý českými hereckými hvězdami v čele s Tomášem Hanákem (mafián),  Markem Vašutem (právník) nebo Zdeňkem Podhůrským (psychiatr). Premiéra je stanovena na 26.3.2015.

httpv://www.youtube.com/watch?v=AL3M6KJ8L7g

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také