Spectre: Bond a jeho nový plakát

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

James Bond na nás upřeně hledí z nového plakátu a dává nám vědět, že jeho další dobrodružství již klepe na dveře.

bond

Nejnovější bondovka, která teprve půjde do kin, je po posledním dílu, Skyfall, velice očekávaná. Zatím poslední díl, který již prošel kritickým okem diváků, získal nadšené ohlasy, a tak není divu, že se čeká kvalita i od jeho nástupce. O čem vlastně ve Spectre půjde? O tom jsme již psali v jednom z minulých článků.

Bond se postaví proti zlotřilé organizace Spectre, kterou vede Ernst Stavro Blofeld. Nedávno byl zveřejněn plakát s milovníkem žen a suchého Martini a jeho styl jde vyjádřit jedním slovem – minimalismus. Žádné překombinované koláže, jen hlavní hrdina a prostý název filmu. V jednoduchosti tkví krása, což se ukázalo i v tomto případě. Uvidíme, jakým směrem se budou ubírat další plakáty.

Hlavní roli si zahraje opět Daniel Craig, dále uvidíme Monicu Bellucci, Christopha Waltze, Bena Wishawa, Naomie Harris, Ralpha Fiennese či Davida Bautistu. Režie se stejně jako v případě posledního dílu ujal Sam Mendez.

Spectre dorazí do kin šestého listopadu 2015.

spectrepostercolor

spectrepostermono

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také