Jared Leto už se mění v Jokera

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Suicide Squad vypadá na jeden z nejzajímavějších doposud oznámených projektů. A to se v době, kdy Marvel vypouští jednu komerční pecku za druhou DC Comics dost hodí. Další vlnu zájmu vyvolal Jared Leto, který již začal svou vizáž upravovat pro roli Jokera.

Balmain : Outside Arrivals  - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2015/2016

Leto rozhodně nemá lehkou roli, protože nahradit Heatha Ledgera v roli jednoho z nejoblíbenějších padouchů dá zabrat. A podle všeho bude tento Joker mnohem víc gentleman než vyšinutý blázen z Temného rytíře. I tak se snad ve skupině záporných postav neztratí, i když konkurenci v ní bude mít velkou. K pozornosti mu mají pomoci výrazně zelené vlasy. Sám herec na svém Instagramu sdílel několik vlastních fotek s již odbarvenou hlavou, jeho kadeřník poté nádobu s připravenou zelenou barvou, takže se fanoušci (a především fanynky) nemusí bát, že by Jared Leto byl pouze blonďatý. Popravdě už oblečení, které nosí oscarový herec normálně, by mohlo posloužit jako kostým pro jeho postavu.

NE6sIYNJO25Fa7_2_b

Suicide Squad má na starosti David Ayer, který nám loni poměrně úspěšně vyrazil dech s válečným Fury (Železná srdce) a již dříve dokázal ohromit skvělou Patrolou. Podle námětu se bude jednat o skupinu těch nejnebezpečnějších postav objevujících se v DC světě, kromě Jokera to budou například Harley Quinn (Margot Robbie), Deadshot (Will Smith), skvěle absurdní postava Captain Boomerang (Jai Courtney) nebo Rick Flag (pravděpodobným nástupcem Toma Hardyho bude Jake Gyllenhaal). Premiéra filmu je stanovena na 5.8.2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také