Bruce Campbell a hororoví Expendables?

Přečtěte si

Autor

Tekat00
Tekat00
Brakomil.

Bruce Campbell v rozhovoru pro Movieweb prozradil, jak je to s jeho plánem na sjednocení hororových legend v jednom filmu.

campbell_expendables

Campbell je bůh. To ví každý, kdo viděl minimálně jeden díl Evil Dead. Tuhle sérii miluje, jezdí po conech a užívá si to. V nejbližší době ho můžeme čekat v seriálu Ash vs. Evil Dead a za dva roky také v Army of Darkness 2. A je dost možné, že se objeví i v Alvarezově pokračování remaku, Evil Dead 2. Má toho na práci dost.

V roce 2007 natočil skvělou hororovou zpověď My Name Is Bruce a k ní plánoval druhý díl. Ten se má jmenovat Bruce Vs. Frankenstein a zatím se jen píše scénář. V rozhovoru zmínil, že by pořád rád viděl něco jako Expendables hororu. Na conech prý pořád potkává své hororové parťáky a chtěl by je všechny nacpat do jednoho filmu.

Pro každého fandu žánru to asi zní jako splněný sen. Kdyby do jednoho filmu dorazil Bruce Campbell, Kane Hodder (nejslavnější Jason Voorhees, Hatchet), Robert Englund (Noční můra v Elm Street), Tony Todd nebo ze záporáků Leatherface či Michael Myers. Ano, zní to hezky. Ale Ash by je zničil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také