Batman v Superman: Jak bude vypadat Lex Luthor?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Na superhrdinský snímek Batman v Superman se moc těšíme. Dost možná nejočekávanější film příštího roku dal o sobě nyní vědět odhalením podoby padoucha Lexe Luthora.

lex-luthor

Toho si ve filmu zahraje populární herec Jesse Eisenberg (Sociální síť, Zombieland) a podle fotky z magazínu Entertainment Weekly vypadá parádně. Pro Eisenberga bude tato role jistě velkou výzvou. Vzpomeňme na dřívější představitele tohoto ikonického záporáka – Gene Hackman, Kevin Spacey – to byla herecká elita.

Postavu Lexe Luthora okomentoval režisér snímku Zack Snyder následovně: „Jesse není jedním z Lexů Luthorů, které jste mohli dříve vidět, to je jisté. Náš Lex bude odzbrojující a nebude falešný. Říká narovinu to, čemu věří a co se mu zrovna honí hlavou. Pokud zvládnete dešifrovat jeho osobnost, pak mu také porozumíte.“

Premiéra očekávaného hitu Batman v Superman: Dawn of Justice se odehraje 25. března 2016. Režíruje již zmíněný Zack Snyder a kromě Jesseho Eisenberga se můžeme těšit na Bena Afflecka (Batman), Henryho Cavilla (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman) nebo na Jasona Momou  (Aquaman).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také