Avengers: Infinity War má režiséry!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Když něco funguje, tak není důvod ke změně. Tímto pravidlem se začínají držet u Marvelu. Jistě, vyzkouší si i novinky, ale na větší projekty, mezi něž Avengers: Infinity War jistě patří, prostě vsadí na jistotu. A tou nejsou nikdo jiní než bratři Russoové.

avengers-infinity-war-slice

Ze začátku to byly spíše dohady, ale nyní se to jeví už jako hotová věc. Bratrské duo Anthony a Joe Russoovi, kteří se podepsali pod druhým dílem Kapitána Ameriky s podtitulem Návrat prvního Avengera (v originále Winter Soldier), si na svůj účet připíší další film z marvelovského univerza. Kromě Avengers: Infinity War a již zmiňovaného druhého dílu Kapitána Ameriky, Russoové natočí i díl třetí, který nese název Civil War.

joe_and_anthony_russo

Sourozenci na režisérkém postu vystřídají Josse Whedona, režiséra prvních dvou dílů Avengers, přičemž Avengers: Age Of Ultron jde do kin koncem měsíce dubna letošního roku. Whedon měl možnost pokračovat u Avengerů, ale tuto příležitost odmítl, hlavně z časového hlediska.

Avengers: Infinity War bude rozděleno na dva díly a soustředit se bude hlavně na souboj Avengerů a vlastně celého světa, proti jednomu z největších záporáků marvelovského vesmíru, Thanosovi. Avengers: Infinity War Part I. bude mít premiéru 4. května 2018 a Part II. o rok později, 3. května 2019. Natáčení prvního dílu by mělo začít během roku 2016.

Myslíte si, že angažování bratrů Russoových je pro Marvel správným krokem? Koho byste na režisérském křesle / křeslech, viděli radši? Pište do komentářů článku či na náš facebookový profil!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také