Známe herecké obsazení Brownova Inferna

Přečtěte si

Autor

Columbia Pictures odhalila plné obsazení další filmové adaptace románu od Dana Browna. V pořadí třetí film série, kterou odstartovala v roce 2006 Šifra mistra Leonarda, nás zavede do tajů Danteho Inferna.

Inferno

Ron Howard se vrací jako režisér i producent. V roli historika Roberta Langdona se objeví opět Tom Hanks, po jeho boku uvidíme v roli Dr. Sienny Brooksové Felicity Jones, nominovanou na Oskara za film Teorie všeho. Dále uvidíme Irrfana Khana (Pí a jeho život) v roli probošta, Omara Sya (Nedotknutelní) jako Christophera Brudera nebo Sidse Babett Knudsenovou, která ztvární ředitelku Světové zdravotnické organizace Dr. Elizabeth Siskeyovou. Tvůrci filmu rovněž počítají obsadit mezinárodně uznávané herce do hlavních rolí.

Scénář filmu, který se opírá o stejnojmennou Dana Browna, má na starosti David Koepp. Datum vydání se plánuje na 14. října 2016. Mezi výkonné producenty patří kromě autora knižní předlohy, Dana Browna, i Anna Culp, Bill Connor a David Householter.

Děj Inferna se točí opět okolo historika a symbolika Roberta Langdona, který se probudí s amnézií v italské nemocnici. Připojí se k němu Dr. Sienna Brooksová a společně se snaží, aby si Langdon vzpomenul. Zároveň musí zastavit šílenství, aby rozpoutal globální epidemii. Celá kniha se točí okolo Danteho první části slavné Božské komedie – Inferno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také