Všichni noví Terminátoři i s Arnoldem Schwarzeneggerem

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Terminátor Genisys nevstoupí do kin ještě nějaký ten pátek, ale už nyní víme, že pro jeho plánovaná pokračování můžeme počítat i s Arnoldem Schwarzeneggerem.

Arnold Schwarzenegger ve filmu Terminator Genisys
Arnold Schwarzenegger ve filmu Terminator Genisys

Ať už se k návratu slavné filmové značky stavíte jakkoliv, Terminátor tady s námi bude ještě minimálně ve třech celovečerních dobrodružstvích. Ta jsou naplánována na letní měsíce let 2015, 2017 a 2018, a i když byly první reakce na trailer Terminátor Genisys všelijaké, pochybuji, že vás tato filmová událost mine obloukem.

Tento týden došlo také na potvrzení toho, s čím jsme tak nějak počítali/doufali. Arnold Schwarzenegger jakožto nejznámější tvář celé terminátoří franšízy se podle posledních informací objeví ve všech dílech nové trilogie. Což je dobrá zpráva, protože vzpomeňme na jeho „neúčast“ v Terminator Salvation z roku 2009, a kdyby letošní film nedej bože propadl, diváci by se pak mohli do budoucna alespoň těšit na starého dobrého robota T-800.

V Terminátor Genisys můžeme očekávat tak trochu reboot se Sarah Connorovou, která je odmala trénována právě Terminátorem s tváří Arnolda Schwarzeneggera, ale to jistě už všichni moc dobře víte. Film má českou premiéru 9. července letošního roku. Režíruje Alan Taylor (Hra o trůny, dvojka Thora) a v hlavních rolích se kromě rodáka ze Štýrska objeví například Emilia Clarke, Jason Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons nebo Matt Smith.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také