Trailery ze Super Bowlu: Rychle a zběsile 7, Terminátor, 50 odstínů šedi a další!

Finále nejvyšší americké ligy v americkém fotbalu je za námi. Více než samotné utkání ale většinu filmových maniaků zajímá, které tituly se v přestávkovém bloku dočkaly svých nových upoutávek. Nejsledovanější televizní událost roku toho přinesla celkem hodně, na Batmana se Supermanem se však podle spekulací nedostalo…

superbowl

50 odstínů šedi

Splněného přání v podobě nového spotu se dočkali i netrpěliví diváci, kteří vezmou kina útokem již dvanáctého února. Do kin totiž ten den dorazí knižní erotický bestseller 50 odstínů šedi.

httpv://youtu.be/ey7joQ10fZk

Méďa 2

Druhý Ted zakotvil na internetu s prvním trailerem teprve před pár dny, proto určitě potěší, že jsme se nových záběrů dočkali i skrze Super Bowl.

httpv://www.youtube.com/watch?v=w9CNXIruNfE

V hlavě

Nový animák od Pixaru vypadá skvěle a nejinak tomu je po shlédnutí tři čtvrtě minutového spotu ze Super Bowlu. Na snímek si ale počkáme až do června.

httpv://www.youtube.com/watch?v=V1ZXcVhVkyQ

Rychle a zběsile 7

Jeden z nejdelších spotů nabídl sedmý díl automobilové série. Nový James Wan dorazí konečně už v dubnu, a tak jsou nové záběry z filmu zcela na místě.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4vYQby_hDDU

Honba za zítřkem

Mysteriózní zážitek pro nás kuchtí režisér Brad Bird. I jeho Honba za zítřkem své místečko na Super Bowlu našla, moc nového ale neukázala. Snad aspoň potěší voiceover Geroge Clooneyho.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ksax9gbhIhE

Jurský svět

Minutový spot, který si na Super Bowlu mohou dovolit opravdu jen ta nejbohatší filmová studia, si zamluvil i očekávaný Jurský svět. A výsledek určitě stojí za to, stejně tak zaručujeme příděl spousty nových záběrů.

httpv://youtu.be/4mvWuky1g0g

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

Pozornost si zasloužila i mořská houba Spongebob, která už za pár dní zavítá nejen do českých a slovenských kin, ale také navštíví svět mimo svou domovinu, moře.

httpv://youtu.be/hRSWEgmfs2w

Sedmý syn

My už Sedmého syna viděli, v Americe tak učiní až tento týden. I proto se krátkého Super Bowl spotu dočkali diváci u televizních obrazovek.

httpv://youtu.be/HYaCdQHbL3s

Nepovedenej kšeft

Do podvědomí diváků se pokoušela dostat i nadějná komedie s Davem Francem, Vincem Vaughnem a Nickem Frostem. Jak moc zapůsobila, to už necháme na vás.

httpv://youtu.be/iBGsexeeaTg

Ladíme 2

Na obrazovkách také nesmělo chybět pokračování hudební oddechovky Ladíme. Víc než zpívající Annu Kendrick ale nečekejte.

httpv://youtu.be/Si9U9dMJ_WE

Kingsman: Tajná služba

Matthew Vaughn nás dostal vším, co kdy natočil. Snad i proto čekáme na podobný divácký zážitek u blížícího se Kingsmana. Super Bowl nabídl téměř minutu z filmu…

httpv://youtu.be/vP23syii2ps

Terminátor Genisys

Vypadá to všelijak, ale pořád tomu nejde přijít na chuť. Napravit reputaci nového Terminátora mohl spot ze Super Bowlu, to by ale nesměl být kratší verzí prvního traileru.

httpv://youtu.be/N4zhBQfqVCc

Rezistence

Minutový spot z Rezistence je ukázkou klasického teaseru a přehlídkou hollywoodské digitální destrukce. Fanoušci série budou jásat, ti ostatní se spokojí s povedenou hudbou.

httpv://youtu.be/E0YkjYttSjk

Mimoňové

Mimoňové vyrazili na Super Bowl, což se náramně hodí i nám, filmovým divákům. Jejich téměř minutový spot určitě pobaví i vás.

httpv://youtu.be/ADM33PBlYoU

Hot Tub Time Machine 2

Letos budeme o cestování do budoucnosti kouzelnou vířivkou zřejmě ošizeni, Američané se ale pokračování úspěšné komedie z roku 2010 dočkají koncem tohoto roku.

httpv://youtu.be/y5s3-K2B6fI

Avengers: Age of Ultron

Něco málo ze své dílny přinesl i Marvel. Avengers: Age of Ultron netřeba představovat, upoutávka ze Super Bowlu nabízí z jednoho z nejočekávanějších filmů roku třicet vteřin.

httpv://youtu.be/kj5nGgt-GXI