Trailer #3: Rezistence (2015) – Finální upoutávka

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Za necelý měsíc se dočkáme pokračování akční sci-fi Divergence, jež tentokráte nese název Rezistence. Jelikož času do premiéry snímku moc nezbývá, tvůrci nás čím dál více bombardují nejrůznějšími propagačními materiály, které nás mají přesvědčit k návštěvě kina. A jedním z takových propagačních materiálů je poslední trailer.

ht_insurgent_trailer_mt_141113_16x9_992

A o čem pokračování série vlastně bude? Tris (Shailene Woodley) se svým vyvoleným a přáteli budují rebelii, která má za cíl zničit tyranii nastavenou elitářskou Jeanine (Kate Winslet). Aby rebelie nezanikla a měla vůbec šanci na úspěch, je potřeba získat co nejvíce sympatizantů. Proto se naše hrdinka vydává na nebezpečnou cestu, která jí zavede až k ruinám zničeného Chicaga. Zde se snaží Tris vytvořit jakousi baštu všech svobodně uvažujících lidí, kterým nejsou slova „demokracie“ a „svoboda“ cizí.

Trailer nabízí přesně to, co byste čekali. Je tu akce, představení hlavních protagonistů i antagonistů, a na své si přijdou také fandové romantiky. Podle upoutávky nás čeká napínavá podívaná, která se až moc nápadně podobá Hunger Games. Uvidíme, kdo z duelu bojovnic za svobodu a lidská práva vyjde jako vítěz, ale duel mezi Katniss a Tris vypadá zajisté zajímavě.

Rezistence vstoupí do kin 19. března.

httpv://www.youtube.com/watch?v=sX9-l0iO5w4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také