Trailer #3: Rezistence (2015) – Finální upoutávka

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Za necelý měsíc se dočkáme pokračování akční sci-fi Divergence, jež tentokráte nese název Rezistence. Jelikož času do premiéry snímku moc nezbývá, tvůrci nás čím dál více bombardují nejrůznějšími propagačními materiály, které nás mají přesvědčit k návštěvě kina. A jedním z takových propagačních materiálů je poslední trailer.

ht_insurgent_trailer_mt_141113_16x9_992

A o čem pokračování série vlastně bude? Tris (Shailene Woodley) se svým vyvoleným a přáteli budují rebelii, která má za cíl zničit tyranii nastavenou elitářskou Jeanine (Kate Winslet). Aby rebelie nezanikla a měla vůbec šanci na úspěch, je potřeba získat co nejvíce sympatizantů. Proto se naše hrdinka vydává na nebezpečnou cestu, která jí zavede až k ruinám zničeného Chicaga. Zde se snaží Tris vytvořit jakousi baštu všech svobodně uvažujících lidí, kterým nejsou slova „demokracie“ a „svoboda“ cizí.

Trailer nabízí přesně to, co byste čekali. Je tu akce, představení hlavních protagonistů i antagonistů, a na své si přijdou také fandové romantiky. Podle upoutávky nás čeká napínavá podívaná, která se až moc nápadně podobá Hunger Games. Uvidíme, kdo z duelu bojovnic za svobodu a lidská práva vyjde jako vítěz, ale duel mezi Katniss a Tris vypadá zajisté zajímavě.

Rezistence vstoupí do kin 19. března.

httpv://www.youtube.com/watch?v=sX9-l0iO5w4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také