Český trailer #2: Rychle a zběsile 7 (2015) – Lákavá ukázka na jeden z hitů letošní sezóny

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Druhý trailer na sedmý díl Rychle a zběsile je zde a s ním i spousta nových záběrů. Čekání na dubnovou premiéru bude ještě dlouhé… 

Fast-Furious-7-2015-English-Movie-Wallpapers-Posters-Images-Photos-Celebrities-Stills-15

Tak na této silnici se rozhodně nebrzdí. Režisér James Wan nesundá nohu plynu a efektivně stříhá záběry jako Vin Diesel zatáčky. Trailer servíruje fanouškům vše, co vlastně všichni očekávají – rychlá auta, zběsilou akci, tunu testosteronu, krásné dívky a roztomilý kukuč Paula Walkera. Trademarky série se zde ženou do neskutečných otáček a padoušství hlavního záporáka Jasona Stathama navazuje přesně tam, kde v minulém díle skončil Luke Evans.

Všechno zkrátka šlape (jede) jak má, a i když některé scény trochu hraničí s vědecko-fantastickým žánrem (Walker ve stylu Legolase na útesu nebo lítání autem mezi mrakodrapy), tak tohle budou lidi žrát donekonečna. Vypnout kritické uvažování a přes tunu popcornu sledovat skvělou akční zábavu, toť vše.

httpv://youtu.be/tKk75hx85Yk

Premiéra Rychle a zběsile 7 je naplánována na 2. dubna letošního roku a pod režijním dohledem Jamese Wana se můžeme těšit na jména jako  Dwayne Johnson, Vin Diesel, Jason Statham, Paul Walker, Lucas Black, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson nebo Kurt Russell.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také