Trailer #1: Last Knights (2015) – Šermující Morgan Freeman a Clive Owen

Přečtěte si

Kosmonaut z Čech: Netflix pošle Adama Sandlera do vesmíru

Kniha spisovatele Jaroslava Kalfaře Kosmonaut z Čech dostane filmovou adaptaci od Netflixu. V hlavní roli kosmonauta Jakuba Procházky se...

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Režisér Kazuaki Kirija se zatím ve všech svých filmech zabýval historickou tématikou. A jinak tomu nebude ani v tomto případě. Trailer se nás snaží přesvědčit o tom, že nás čeká nezapomenutelná historická jízda, avšak červíček pochybností o kvalitě snímku malý zrovna není.

thelastknights_5-thumb-1280x853-49685

Pokud se film něčím může chlubit, tak je to casting. Do hlavních rolí totiž byly obsazeny hvězdy první velikosti – Morgan Freeman a Clive Owen. Už jen z tohoto hlediska bychom neměli film předem odsuzovat.

Příběh asi nebude nic převratného. Čeká nás souboj hodných a morálních rytířů, kteří se vzbouří proti zlotřilému vládci. To už tu párkrát bylo, ale třeba snímek překvapí.

Trailer nepřináší nic originálního. Je tu klasické představení hlavních postav a mytologie světa, sestřihy ze soubojů a srdceryvné proslovy. Celé to vypadá jako další fádní historický příběh, kterých tu bylo již mnoho (některé v lepším provedení), ale jedná se jen o trailer. Výsledek může být samozřejmě mnohem lepší, a tak je zbytečné nad snímkem předčasně lámat hůl. Last Knights dorazí do kin 3. dubna 2015.

httpv://youtu.be/e44QilQbvB0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také