Trailer #1: Aloha (2015) – Bradley Cooper a Emma Stone v romantické komedii

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Jasně, momentálně je hlavním tématem Padesát odstínů šedi, ale my lehce odbočíme. Vyšel totiž první trailer na zábavně vyhlížející romantickou komedii Aloha. Cameron Crowe v ní do jednoho filmu vtěsnal pěknou porci hereckých hvězd.

aloha-trailer-bradley-cooper-emma-stone

Bradley Cooper až do dneška plenil kina s Americkým sniperem, Emma Stone zazářila v neskutečně povedeném Birdmanovi a takový Bill Murray stále sbírá pochvaly za Miluj souseda svého. No a kromě těchto tří es se tvůrcům podařilo získat například Aleka Baldwina (30 Rock), Rachel McAdams (Nesvatbovi, Lásky čas), Johna Krasinskiho (americký Kancl) nebo Jaye Baruchela a Dannyho McBrida z Apokalypsy v Hollywoodu. A v traileru se objeví i dětský hrdina Miluj souseda svého Jaeden Lieberher.

Aloha vypráví o dodavateli armádního vybavení, který se vrátí na místo svého největšího úspěchu – k vesmírnému programu na Honolulu. Tam se setká se svou bývalou láskou Rachel McAdams, ale zároveň k sobě dostane pilotku Air Force Emmu Stone, se kterou si, řekněme, porozumí. Samotný příběh vypadá hodně banálně, ale kromě hereckého obsazení stále ještě dokáže nalákat i jméno režiséra a scénáristy Camerona Crowea. Ten má na kontě například filmy Jerry Maguire, Vanilkové nebe, rozporuplně přijatý Elizabethtown a naposled rodinný snímek Koupili jsme ZOO.

Aloha ovšem rozhodně vypadá zajímavě. Snad bude co nejdelší úvodní část, kdy se postavy budou oťukávat a seznamovat předtím, než dojde na romantiku a humor ustoupí do pozadí. První trailer ale napovídá, že by se mohlo jednat o podobný hit, jakým byla například Bláznivá, zatracená láska. No přejeme hodně štěstí od 22.10. i v českých kinech.

httpv://youtu.be/D273Tiea-IQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také