Spectre: Videoblog a první záběry z nové bondovky

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Video bylo pořízeno z místa, kde se natáčí, tedy Rakouska. Dočkáme se několika záběrů z placu a o své pocity se podělí hvězdy nadcházející bondovky – Daniel Craig, Léa Seydoux, David Bautista (kterého si všichni oblíbili v roli Draxe Ničitele ve Strážcích Galaxie) a samozřejmě také režisér Sam Mendes. Video zastihlo všechny uprostřed rakouských hor, jejichž krásu všichni protagonisté náležitě oceňují a dávají vědět, že ve filmu scény pořízené z tohoto místa budou klíčové.

Bond

A o čem nejnovější díl milovníka žen, suchého Martini a Velké Británie vlastně bude? Jamesovi přijde zakódována zpráva, díky které se dostane na stopu neblaze proslulé organizace SPECTRE. Zatímco jeho nadřízení se snaží zachovat britskou rozvědku navzdory nesouhlasu politiků, Bond postupně poodkrývá tajemství, která jsou s mysteriozní organizací úzce spojena.

Jak ví fanoušci Jamese Bonda, SPECTRE je smyšlená globální teroristická organizace, která se objevovala jak v dřívějších dílech, tak ve Flemingových románech. V jejím čele byl Ernst Stavro Blofeld. Ovšem dá se předpokládat, že v Mendesově verzi povede tuto zločinnou organizaci někdo jiný. Vysoké postavení bude zajisté mít postava Davida Bautisty. Dříve se očekávalo, že si hlavní zápornou postavu zahraje Christoph Waltz, ale ten to popřel.

Nezbývá tedy čekat na vlnu nových informací nebo přímo na samotnou premiéru snímku. Spectre do kin dorazí šestého listopadu 2016 a kromě již zmíněných herců dostanou své místo na plátně také Ben Wishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Monica Bellucci, Andrew Scott a Rory Kinnear

httpv://www.youtube.com/watch?v=YYKB75aIHWE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také