Rose Byrne jako Moiry MacTaggart v X-Men: Apocalypse

Přečtěte si

Autor

Tekat00
Tekat00
Brakomil.

Rose Byrne potvrdila návrat do role Moiry MacTaggart v nových X-menech a jaké jsou možnosti na crossover s Fantastickou čtyřkou?

X-Men: First Class (2011)

Doktorka Moira MacTaggert se vrátí do X-Men: Apocalypse a znovu ji ztvární Rose Byrne. Moira se objeví po čtyřleté pauze, protože v posledních X-Men: Days of Future Past se nezastavila. Jde už o druhou castingovou zprávu za poslední dva týdny. V té první jsme se dozvěděli, kdo bude hrát Jean Grey, Storm a Cyclopse.

Simon Kinberg (scénárista a producent) dodává, že Moira je důležitou postavou a s Xavierem se (po vymazání vzpomínek na konci First Class) setká vlastně poprvé. Jejich vztah je podle něj zajímavý a v První třídě ho dozajista nevytěžili úplně. Dále prý tvůrci hledají nové mutanty, kteří by zapadli do současného směřování série, padlo i jméno Dazzler. Avšak nic není oficiální. 

A protože jsme tento týden poprvé viděli nějaký materiál z Fantastické čtyřky, padla otázka i na ní. Odpovědí bylo klasické: „FF se musí nejdříve postavit na vlastní nohy, kdybychom je chtěli spojit, mohli bychom,“.

X-Men: Apocalypse se v českých kinech objeví 19. 5. 2016 v režii Bryana Singera. V hlavních rolích se vrátí Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy a Nicholas Hoult. Přidá se Oscar Isaac.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také