Potvrzeno! Vetřelec 5 vznikne!

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Tomu se říká „jít štěstíčku naproti“. Neill Blomkamp si vždycky přál natočit pokračování slavné ságy a nyní si svůj sen splní. Pátý díl Vetřelce bude. Fanoušci, jásejte!

Jistě si vzpomenete na krásné concept-arty, které jsme vám na našem webu ukázali před několika týdny. Neill Blomkamp, režisér vynikajícího Districtu 9 a rozporuplného Elysia, na svém instagramu zveřejnil své návrhy na potenciálního následovníka Vetřelec: Vzkříšení. Ihned se začalo šuškat o tom, že by to vlastně nebyl vůbec špatný nápad, kdyby se tento rodák z Jihoafrické republiky ujal nezničitelného prevíta z vesmíru.

Z instagramu Neila Blomkampa
Z instagramu Neilla Blomkampa

Studio 20th Century Fox, pod které spadá i další film z tohoto fiktivního světa Prometheus, nyní oznámilo, že Blomkpamp opravdu natočí Vetřelce 5. Na premiéře Promethea (4. března 2016) se nic nemění, takže další dobrodružství s Ripleyovou a jejím úhlavním nepřítelem nečekejme dřív než v roce 2017, možná i později.

Nic to však nemění na tom, že regulérní vetřelčí pětka opravdu vznikne a to je podle mého skromného názoru důvod k radosti. V době, kdy je možné vidět první díl této legendární série ve vybraných českých kinech, mi to dokonce přijde, že Vánoce přišly letos o něco dříve 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také