Nové plakáty k Avengers: Age of Ultron a velká věc od Marvelu

Přečtěte si

Autor

Na internet přisvištělo několik nových plakátů k očekávané komiskové týmovce Avengers: Age of Ultron. Studio představilo americkou a mezinárodní verzi regulérního filmového plakátu a k tomu zatím přihodilo dva character postery, na nichž se představují Iron Man s Hulkem. Při odhalení Iron Manova plakátu navíc Robert Downey Jr. přislíbil velké oznámení, jež se má odehrát přesně za týden.

avengers2

První oficiální plakát k Avengers: Age of Ultron sice moc pěkně nevypadá, ale můžeme z něj vyčíst několik zajímavých věcí. Tou nejmenší je to, že na americké verzi plakátu dostává Captain America podstatně víc místa než na té mezinárodní. To je samozřejmě zapříčiněno tím, že Marvel chce Američanům dát najevo, na který film mají zajít, když chtějí vidět v akci pořádného patriotistického superhrdinu. Plakáty ale odhalují i to, že se ve snímku objeví Anthony Mackie alias Falcon. Ten si odbyl premiéru v druhém Captainu Americy a dlouho se spekulovalo, zda se objeví i ve druhých Avengers. Společně s ním se na plátně znovu setkáme i s Peggy Carter, Captainovou láskou z období druhé světové války, roli si znovu střihne Hayley Atwell.

Siluetu zatím nejtajemnější postavy filmu, androida Visiona, můžeme zahlédnout na obou plakátech. Temný stín, který vidíme přímo naproti zářícímu slunci, patří jedinému členovi týmu, který ještě nebyl oficiálně odhalen. Zatím jsme mohli Visiona zahlédnout na concept artech nebo například na uniklých baleních připravovaných LEGO setů. Takže ani první oficiální plakát není místem, kde konečně uvidíme Paula Bettanyho v kompletním make-upu jako Visiona. Povědomí o tom, kdy bysme se mohli odhalení dočkat, nám částečně dávají první dva plakáty jednotlivých postav.

Jako první se svým plakátem na svém facebookovém profilu pochlubil představitel Iron Mana Robert Downey Jr, dnes následoval Twitter Marka Ruffala a představení Hulkova plakátu. A co to má společného s Visionem? Zatím to vypadá tak, že Marvel bude každý den odhalovat nový plakát. Postav je v Avengers: Age of Ultron vážně spousta. Pokud se ale bude držet jen těch nejdůležitějších, a divácky nejatraktivnějších, odhalení podoby Visiona bychom se mohli dočkat možná už za týden. Robert Downey Jr. navíc při příležitosti odhalení svého plakátu přinesl světu zprávu, že se má těšit na nespecifikované oznámení, jež proběhně ode dneška přesně za týden.

Samozřejmě, že slovo „oznámení“ se úplně nehodí k pouhému zveřejnění nového propagačního materiálu. Mohlo by tak jít o něco mnohem většího. U Marvelu teď zřejmě probíhají rozhovory o tom, kdo by měl hrát Spider-Mana. Oznámení nového představitele pavoučího muže můžeme určitě považovat za něco dostatečně spektakulárního na to, aby to Downeymu rozpumpovalo žíly, které toho zažily až až během jeho drogového období.

Jak se vám líbí první plakáty k Avengers: Age of Ultron? A jaké si myslíte, že nás čeká oznaméní příští týden? Dejte nám vědět v komentářích.

Hulk
Hulk
Iron Man
Iron Man
Americká verze plakátu se víc soustředí na Captaina Americu
Americká verze plakátu se víc soustředí na Captaina Americu
Mezinárodní verze plakátu k Avengers: Age of Ultron
Mezinárodní verze plakátu k Avengers: Age of Ultron

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také