Focus: rozhovor s Willem Smithem a Margot Robbie

Přečtěte si

Autor

V českých kinech má nová romantická krimikomedie Focus premiéru již ve čtvrtek 26.2. Film režíroval tandem Glenn Ficarra a John Requa, kteří stojí např. za kvalitní romantickou komedií Bláznivá, ztracená láska. Hlavní hvězdy snímku – Will Smith a Margot Robbie odpovídali na všetečné otázky novinářů. Zde je souhrn těch nejzajímavějších otázek a odpovědí, které jsme pro vás exkluzivně přeložili.

focus

Otázka: Margot, jaká byla tvá zkušenost s natáčením takového typu filmu, kde jsou všichni muži podvodní a záludní?

Odpověď Margot Robbie: Užila jsem si to. Zdá se, že stále natáčím filmy, kde je všude kolem hodně mužů a já jediná žena, ale je to velká zábava. Byli vážně skvělí. Je to jako kdybych narazila na starší bráchy a oni mě vzali pod svá ochranná křídla.

Otázka: Wille, viděli jsme tě v různých komediálních a vážných polohách, ale ne tak často jako sex symbol. Ve filmu máš s Margot úžasnou chemii.

Odpověď Willa Smitha: Myslím, že se dostávám do další etapy své kariéry. Hrál jsem spíš vždycky potrhlé puberťáky a vždycky si užíval všechny ty komické narážky na opačné pohlaví. Tohle je snad poprvé za mou kariéru, kdy to byla plnohodnotná sexy dospělá role.

Odpověď Margot Robbie: A emocionální.

Odpověď Willa Smitha: A emocionální, určitě. Ale je to zvláštní, protože to je vlastně pro mě neprozkoumaný terén. Musel jsem se do toho dostat. Můj instinkt zkrátka funguje tak, že pokud se jedná o nějaký vážný moment, je potřeba ho shodit nějakým vtípkem. Takže jsem tento instinkt musel potlačit a soustředit se na všechnu tu vážnost a mužnost mého charakteru, což bylo pro mě vcelku nepříjemné.

Otázka: Ve filmu je jedna konkrétní scéna, která se odehrává při Superbowlu a jedná se o perfektní podfuk. Můžete nám o tom něco říct?

Odpověď Margot Robbie: Bylo to velmi stresující.

Odpověď Willa Smitha: Myslím, že scéna na Superbowlu je pro film příznačná a důležitá. Je tak chytře napsaná a je na ní vidět velký podíl Apolla (pozn. Apollo Robbins je označován jako zloděj-gentleman a byl u filmu najat jako konzultant) v celém procesu. Pokud řeknete slovo podfuk, je to daleko něco víc. Je to velmi silné vnímání jak funguje lidská mysl. Jedná se o lidské chování a všechny nápady jsou velmi vzrušující.

Odpověď Margot Robbie: Je to zkrátka vrstvení a vrstvení a v konečném důsledku je strašně těžké si uchovat jasnou hlavu.

Odpověď Willa Smitha: Byla to ovšem skvělá zkušenost a příležitost něco takového dělat. Byla to pro mě čest být v takovéto scéně.

Otázka: Byla chemie mezi Willem a Margot okamžitá?

Odpověď Willa Smitha: Stoprocentně. Ihned v první vteřině, co vešla do dveří. Chemii nevytvoříte. Buď ji máte nebo ne. A hned jak Margot přišla a uviděl jsem jí, bylo to jasné.

Otázka: Můžeš nám povědět něco o spolupráci s Willem Smithem a režiséry?

Odpověď Margot Robbie: Bylo to skvělé. Vycházeli jsme spolu dobře a užili si spoustu srandy. John a Glenn napsali scénář, ale striktně jsme se ho nedrželi, čili byl velký prostor pro improvizaci, což mi vyhovuje. Je to svěží takto pracovat a občas zachytíte úžasné momenty, což by se díky experimentování nestalo.

Otázka: Jaká byla spolupráce s Rodrigem Santorem?

Odpověď Margot Robbie: Rodrigova postava, Garriga, je bohatý a mocný muž, který se objeví v pozdější fázi filmu. Je to zvláštní, protože Garriga se jeví jako chladný a bezcitný muž, zatímco Rodrigo je velmi příjemný a milý. A jsem si jistá, že mi spousta žen spolupráci s ním závidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také