Disney plánuje atrakce ve stylu Star Wars

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Star Wars zažívají obnovenou vlnu zájmu. Respektive tato nekonečná vlna se opět zvedá. A Disney ji chce ještě více podpořit, tentokrát speciální částí svých zábavných parků věnované pouze světu stvořenému Georgem Lucasem.

NE5DDT3XflL18c_2_b

Mediální skupina Disney koupila produkční společnost Lucasfilm již v roce 2012 a hned oznámila vznik dalších dílů série. Pro tak velkou korporaci je ale pouze film málo, a tak již vznikají plány na doplnění Disneylandu a Disney parků o Star Wars sekce. I když zatím nevyšlo žádné oficiální prohlášení, k tématu se vyjádřil CEO Bob Iger.

„Již brzy budeme schopni veřejně oznámit nějaké podrobnosti. Ale je jisté, že v brzké době uvidíte v našich parcích o hodně více Hvězdných válek. Je potřeba velké množství návrhů a vývoje, o něž se starají naši animátoři, abychom mohli zvýšit přítomnost Star Wars v několika lokalitách po celém světe. Ambice máme velké, proto nějaký čas potrvá než atrakce postavíme a otevřeme.“

Prozrazen zatím nebyl časový horizont, za který by Disney chtěl nové atrakce otevřít, má se ale za to, že k oficiálnímu oznámení by mělo dojít během dubnové slavnosti Star Wars, srpnové konference D23, nebo 4. května, kdy se slaví mezinárodní den Star Wars. Jisté je, že více detailů Disney odhalí ještě před premiérou snímku Síla se probouzí, tedy dříve než 18. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také