Blíží se konec Samuela L. Jacksona jako Nicka Furyho?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Samuelu L. Jacksonovi končí smlouva s Marvelem a prozatím se neví, zdali mu bude prodloužena. Kam se bude ubírat jeho budoucnost? On sám doufá, že mu Marvel nabídne nový kontrakt.

Herci zbývají už pouze dva filmy z jeho filmového kontraktu, který mu při podpisu zajišťoval devět filmů ze světa Marvelu. V rozhovoru pro IGN herec odhalil, jak by to mohlo vypadat. „Ze smlouvy mi zbývají pouze dva filmy. Mohl by to být konec, ale já doufám v prodloužení. Ale nevím…“

NEcvRQtAow78fj_1_b

Postava Nicka Furyho se objevila ve většině filmů z Marvel Cinematic Universe, ať už v prvním Iron Manovi z roku 2008, nebo i v jeho pokračování Iron Man 2. Dále se mihnul v prvním Thorovi, v obou dílech Kapitána Ameriky, v Avengers a dočkáme se ho i v Avengers: Age of Ultron. Kromě těchto filmů jsme mohli Furyho vidět i v seriálu Agents Of S.H.I.E.L.D., kde si střihl malé cameo.

Age Of Ultron bude tedy jeho sedmým filmem z devíti. Jaké budou ty další dva? Dávalo by smysl, kdyby se objevil ve třetím díle Kapitána Ameriky s podtitulem Civil War a je také velice pravděpodobné, že ho uvidíme i v Avengers: Infinity War. Jak ale všichni víme, třetí Avengers jsou rozděleny na dva díly. Počítaly by se tedy jako jeden velký film a S. L. Jackson by zakončil Furyho spolu s Avengers 3 nebo ho po prvním díle Infinity War nechají zmizet, zabít?

Podle všeho by měl Nick Fury skončit a být nahrazen Cobie Smulders a její postavou Marií Hill. Je také ale dost možné, že Samuela L. Jacksona nahradí jiný herec.

Dlouhá léta se mluví o sólovce právě Nicka Furyho a Samuel L. Jackson si o tom myslí své. „Ano, stále čekám, že se tento film natočí a já v něm budu.“

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také