Trailer #2: Chappie (2015) – Druhá ukázka na (ne)tradiční sci-fi

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Fanouškům byl představen již druhý trailer v rámci reklamní kampaně k filmu Chappie. Neil Blomkamp po fantastickém Districtu 9 a trochu kontroverzním Elysiu představí své další sci-fi, ve kterém bude tentokrát hlavní pozornost zaměřena na robota uvědomujícího si sám sebe.

Chappie_612x380

Nová ukázka se nese v trochu akčnějším duchu. Tvůrci lákají na (již tradičně) perfektní vizuál a také na známou hereckou tvář hvězdy Hugh Jackmana. Sem tam se mihne i Sigourney Weaver a co se týče obsazení, nejde mít žádné výtky, protože režisérův oblíbenec Sharlto Copley namluví hlavního robota. Trochu se však bojím dějové linky. Přece jenom „robot, co se chová jako hodný člověk, se snaží přežít navzdory nesnázím způsobovanými zlými lidmi“, to už tady několikrát bylo. Blomkamp se evidentně snaží nalákat do kin i celé rodiny a po celkem slabých výnosech Elysia se mu ani nelze moc divit. Já pátého března letošního roku do kina určitě půjdu, ale zatím nejsem stoprocentně přesvědčen, že mě tam čeká nějaká zásadní filmová událost.

httpv://www.youtube.com/watch?v=lyy7y0QOK-0

Chappie bude novým snímkem Neila Blomkampa, ve kterém hlavní role ztvární Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Sharlto Copley, Dev Patel, Jose Pablo Cantillo a Robert Hobbs. Česká premiéra je nastavena na 5. březen 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také