Trailer #1: She’s Funny That Way (2015) – Komedie plná facek, pocitu trapnosti a nedorozumění

Celý film se točí kolem režiséra z Broadwaye Arnoldem Albertson (Owen Wilson), který se zamiluje do prostitutky, jež se stala herečkou Izzy (Imogen Poots). Arnold se snaží pomáhat její kariéře a pomáhat jí v hereckém vývoji, ale samozřejmě nechce, aby se jejich milostný románek dostal na veřejnost, jelikož je ženatý.

ShesFunnyThatWay2

Arnoldova manželka a zároveň filmová hvězda jeho nové divadelní hry „Řecký večer“ je Delta Simmons (Kathryn Hahn). Scénarista divadelní hry (Will Forte) je do Delty zamilovaný, ale neodpustí si randění s terapeutkou Jane Claremon (Jennifer Aniston), jejiž matka – alkoholička  (Joanna Lumley) je na zdravotním pobytu. Ve filmu nalezneme i tyto herce: Rhys Ifans, Lucy Punch, Debi Mazar, Quentin Tarantino (jako sám), Cybill Shepherd, Colleen Camp a Tatum O’Neal.

Film je režírován Američanem Peterem Bogdanovichem, který napsal i scénář.

She’s Funny That Way bude komedie se vším všudy. Nebudou chybět milostné scény, pocit trapnosti a „románky“ mezi hlavními postavami filmu. Ve výsledku všichni zjistí, že Owen Wilson změnil všem život a facky budou lítat ze všech stran. Zda byly zasloužené či nikoliv se musíme přesvědčit až v květnu.

Premiéra snímku je stanovena na 1. května 2015.

httpv://www.youtube.com/watch?v=a5WtPcWlae4