Patrick Stewart a Ian McKellen nebudou v X-Men: Apocalypse

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Našlápnutá mutantí série podle Marvel komiksů zažila se svým posledním dílem, Budoucí minulostí, obrovský divácký i kasovní úspěch. Spojení staré a mladé generace se vyplatilo, ale s tím je nyní konec. Patrick Stewart totiž prohlásil, že se on ani Ian McKellen neobjeví v X-Men: Apocalypse.

Šachové partie v X-Men: Apocalypse už budou hrát pouze James McAvoy a Michael Fassbender
Šachové partie v X-Men: Apocalypse už budou hrát pouze James McAvoy a Michael Fassbender

Britský herec, který letos oslaví už 75. narozeniny, potvrdil spekulace posledních měsíců v online show Larryho Kinga. Společně se svým kolegou a dobrým přítelem Ianem McKellenem definitivně přenechá štafetu mladším hercům. James McAvoy a Michael Fassbender ztvárnili Profesora X a Magneta jak v Budoucí minulosti, tak v předchozí První třídě a filmový vesmír mutantů pojede výhradně v jejich časové linii.

X-Men: Apocalypse by se měl odehrávat v osmdesátých letech minulého století a podle scénáristy Simona Kinberga půjde o velkolepé završení nové trilogie. Bohužel se odehraje bez Stewarta a McKellena, ale vzhledem ke konci Budoucí minulosti se nelze ničemu divit. Film opět režíruje Bryan Singer a premiéru snímku očekávejme 27. května 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také