Matt Damon a Jeremy Renner se nepotkají v dalším Bournovi

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Pokud jste očekávali, že se dočkáte v dalším snímku ze světa agenta těžko vzpomínajícího na svou minulost setkání dvou hlavních představitelů, Matta Damona a Jeremyho Rennera, tak vás následující zpráva nepotěší. Frank Marshall, producent celé série, v nedávném rozhovoru pro Collider přiznal, že se setkání těchto dvou herců nedočkáme.

file_124924_0_bournenewarticle

„Zatím to (setkání) neplánujeme. Ale nikdy neříkej nikdy. Cesty obou se ubírají trochu jinak.“

Tyto oddělené cesty indikují, že Rennerův Cross ještě neřekl své poslední slovo. Šuškalo se, že se totiž dočkáme pokračování spin-offu, v jehož prvním díle (Bournův odkaz) právě Renner ztvárnil hlavní roli. Režie se měl ujmout Justin Lin, ale k tomu nedojde, protože ten nakonec dal přednost Star Treku 3. Přesto, že jak Damon, tak i Renner mluvili optimisticky, co se setkání obou filmových agentů týče, výsledek zas tak dobré vyhlídky mít nemusí. Bourneův odkaz totiž režíroval Tony Gilroy, který se dokonce postaral i o napsání scénáře. Ovšem podle spekulací se s režisérem dvou původních dílů pojednávajících o Jasonovi Bourneovi, Paulem Grengrassem trochu rozhádal a na pivo nepůjde pravděpodobně ani s Damonem. Z toho vyplývá, že se Gilroy i Greengrass pokusí obě svá díla od sebe izolovat.

Další díl bourneovské série s Mattem Damonem v hlavní roli a Greengrassem na režisérské židli dorazí do kin 29. července 2016. Oficiální název zatím oznámen nebyl, ale to se co nevidět jistě změní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také