Hra o trůny míří do kin!

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Ale půjde jen o dvě epizody z uplynulé čtvrté řady, po kterých fanoušci v sálech uvidí i první teaser na nadcházející sérii. U nás podobnou lahůdku ale nečekejte, tento projekt se týká pouze IMAX kin ve Spojených státech.

Bitva o Zeď patřila k vrcholům poslední série fantasy seriálu Hra o trůny. Tato vskutku velkolepá epizoda bude od konce ledna ke zhlédnutí i ve formátu IMAX
Bitva o Zeď patřila k vrcholům poslední série fantasy seriálu Hra o trůny. Tato vskutku velkolepá epizoda bude od konce ledna ke zhlédnutí i ve formátu IMAX

Seriál Hra o trůny táhne. Drsné fantasy příběhy ze Západozemí se těší čím dál větší divácké oblibě (obhájená pozice nejstahovanějšího seriálu současnosti) a úroveň jednotlivých sérií má prozatím vzestupnou tendenci (velmi povedená čtvrtá sezóna). Stanice HBO může tedy experimentovat, s čímž souvisí nasazení dvou vizuálně remasterovaných epizod – Strážci na Zdi a Děti – do 150 amerických kinosálů. Půjde rovněž o vůbec první promítání televizního pořadu v IMAX formátu. 23. ledna očekávejte první ohlasy ze zámoří.

Fanoušci Hry o trůny nicméně doufají, že půjde pouze o takové „zahřívání“. Poměrně dlouho se totiž hovoří o tom, že by se seriál mohl ukončit nějakým vysokorozpočtovým velkofilmem, který by mohli diváci shlédnout v kinosálech po celém světě. Zatím jde jenom o drby, ale představa je to lákavá, že? Žádnému jinému televiznímu pořadu by stříbrné plátno neslušelo více.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také