Co nového přinesl trailer na Avengers: Age of Ultron?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

V novém traileru na druhé Avengers jste si jistě všimli několika věcí, které vám mohou vrtat hlavou. Ano, taky jsem je postřehl a v tomto článku se k ním vrátím. Co zajímavého nám tedy Marvel odtajnil?

„Roztrhám tě na kusy… zevnitř.“ Hovoří Ultron k Tonymu Starkovi, jeho stvořiteli? Ke všem Avengerům. Ultron se vymkl kontrole a chce vyhladit lidstvo. Hrdinové světa mu v tom musí zabránit. Půjde to vůbec?  V jedné scéně můžeme vidět, jak Iron Man v souboji prohrává. Je to s Ultronem či se Scarlett Witch?

ultron-02_612x380

Jak může doktor Bruce Banner znát Ultronovo jméno? Byl u jeho vytvoření samotným Starkem? Pomáhal mu? Ti dva patří mezi dobré přátele a ne nadarmo se jim říká „science brothers“. Samotné stvoření Ultrona mě samotného zajímá nejvíce. Bude v tom nějak zapojen i doktor Hank Pym, jež Ultrona vytvořil v komiksech.

Snímek obrazovky 2015-01-13 v 6.07.46

Dvojčata Quiksilver a Scarlett Witch budou hrát v tomto díle velikou roli. Budou tito dva v „týmu Ultron“? Oba dva jsou uvězněni na hradu barona von Struckera, což jsme mohli vidět v potitulkové scéně u druhého Kapitána Ameriky. Avengers budou chtít postupně likvidovat zbytky Hydry a von Strucker patří mezi ty nejvýše postavené členy. Narazí na dvojčata tedy Avengers?

screen-shot-2015-01-12-at-6-35-29-pm

Dočkáme se něčeho více o Black Widow? Mohli bychom určitě nahlédnout do její minulosti a odhalovat postupně více a více informací, když se zatím nedočkáme sólového filmu. Sám Joss Whedon řekl, že postavy, které se ve filmech zatím objevovaly pomálu, dostanou více prostoru. To by mělo platit i pro Hawkeye.

screen-shot-2015-01-12-at-6-40-33-pm

Andy Serkis a jeho postava Ulyssese Klawa, překupníka s vibraniem. V tomhle díle určitě navštívíme Wakandu, zemi s obrovskými zásoby právě vibrania, po kterých dychtí samotný Ultron. Dočkáme se i Black Panthera, pro nějž je Wakanda domovem? Podle všeho by měl přijít až v Civil War, ale vůbec bych se nedivil, kdyby nás Marvel překvapil a něco vypustil již v Age of Ultron.

screen-shot-2015-01-12-at-6-41-54-pm

Pro mě největší otázka. Kdo je žena v jeskyni? Může to být sestra T’Chally (Black Panther) Shuri? Nebo někdo z jeho vojska, třeba Dora Minaje? Nebo někdo úplně jiný? Tato jeskyně s vodou trošku připomíná scenérii z prvního traileru, kde se z vody vynořil Thor.

screen-shot-2015-01-12-at-6-35-56-pm

Thor, bůh hromu a blesku. V ukázce ale vidíme, že si nějak neví rady. Co se děje? Kdo je žena za ním? Možná si člověk všímá zbytečných detailů, ale od toho jsou takovéhle rozbory.

screen-shot-2015-01-12-at-6-43-11-pm

Na tento souboj se samozřejmě všichni těšíme. V jednu chvíli dostává na frak Iron Man v brnění Hulkbuster, v druhé chvíli zase Hulk. Jak to dopadne?

screen-shot-2015-01-12-at-7-53-47-pm

Je to ale opravdu ten Hulk, kterého jsme znali? Ať už byl naštvaný sebevíc, nikdy neměl rudé oči, ale zelené. Ovládá ho někdo? Ta možnost tady je. S příchodem Doctora Strangea nám Marvel ukáže něco víc z mystična, tak proč by nemohl začít už v Age Of Ultron? Pokud se podíváte na obrázek Scarlet Witch, vidíte, že má také červené oči. Že by ?

screen-shot-2015-01-12-at-7-57-13-pm

Nicméně Black Widow měla vždy na Hulka dobrý vliv a v tomto díle bude určitě patřit mezi nepostradatelné postavy. Možná i proto se s ní víc seznámíme a nahlédneme jí víc do minulosti.

screen-shot-2015-01-12-at-6-42-38-pm

Trailer ukázal hodně, ale pořád jsme neviděli Visiona, což je docela škoda. Možná se objevilo i něco, čeho jsem si nevšiml. Kdybyste měli jakékoliv připomínky, uvítám je.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také