Trailer #1: Knight of Cups (2015) – Nový film Terrence Malicka

Přečtěte si

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Berlinale pomalu začíná odkrývat program nového ročníku a hned na začátku se vytasil s několika trumfy. Jedním z nich bezesporu bude světová premiéra nového filmu Terrence Malicka – Knight of Cups.

Knigh of Cups

Malick na Berlinale nebude žádným nováčkem. V roce 1999 tam vyhrál Zlatého medvěda za film Tenká červená linie. Mezi další režisérovy úspěchy patří také Zlatá palma z Cannes, kterou vyhrál před pár lety s filmem Strom života. Soudě podle traileru z Knight od Cups se také může vyklubat festivalový klenot.

Kromě zajímavé (a pravděpodobně dominantní) vizuální stránky se můžeme určitě těšit na obsazení v čele s Christianem Balem. V dalších rolích uvidíme Cate Blanchett, Natalii Portman, Antonio Banderase, Freidu Pinto, Wese Bentleyho nebo Imogen Poots. Česká premiéra není stanovena.

httpv://www.youtube.com/watch?v=bC-3rnv_b3o

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také