Star Wars: Hraje Andy Serkis více postav?

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Samotným hercem je již potvrzená informace, že to byl právě on, kdo namluvil první teaser k sedmé epizodě Star Wars. Nyní se ovšem začíná řešit jeho konkrétní role ve filmu J.J. Abramse.

53c52ab03e339
Andy Serkis při představování Úsvitu Planety opic

Král motion capture technologie je spojován s více rolemi a může nakonec dojít k tomu, že se ve filmu objeví třeba ve dvojroli. Server Jedi News je o této možnosti přesvědčen jako o hotové věci, ovšem oficiálně zatím potvrzena není. Zahrát by si měl nejen klasickou roli zatím neznámé postavy, která má blízko k postavě Daisy Ridley, ale také vůdce výjimečně pohybově a akrobaticky nadaných motion capture postav. V této skupině by ho měl doplnit také specialista na parkour Pip Anderson a herečka Crystal Clarke.

Další spekulace naznačují, že by Serkis mohl ztvárnit postavu podobnou Mistru Yodovi, která žila v ústraní. Objevily se také zprávy o tom, že bude použita úplně nová technologie záznamu pohybu, znamenající revoluci pro celý filmový průmysl. Andyho Serkise každopádně uvidíme příští rok i v Avengers: Age of Ultron, kde kromě klasické role pomáhal i s motion picture rolemi Ultrona a Marku Ruffalovi s Hulkem.

Star Wars: Síla se probouzí dorazí do kin 17. 12. 2015. Snímek režíruje J.J. Abrams (Star Trek) a v hlavní role si zahrají Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Peter Mayhew, Kenny Baker, Daisy Ridley, Gwendoline Christie, Lupita Nyong’o, John Boyega a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také