Spider-Man v Marvelu a crossover Jump Streetu s Muži v černém?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Před pár dny se jeden zkušený hacker naboural do emailů pohlavárů ze studia Sony Pictures. Díky tomuto kousku jsme měli možnost nahlédnout do korespondence mezi Marvelem a Sony.

stažený soubor

Tato korespondence se točila samozřejmě kolem toho, co by asi všichni čekali – Spider-Mana a jeho případného objevení se v nějakém snímku z dílny studia Marvel. Sice není jasné, jak moc skutečná daná emailová konverzace je, ale její průběh stojí za to. Spidey by se údajně mohl mihnout v Captain America: Civil War. Marvel již jednou dokázal, že o svá dítka opravdu stojí, když se dohodl se studiem Fox na půjčení postav Quicksilvera a Scarlett Witch.

Ale to není vše. Po hacknutí emailů byl internet zahlcen nejrůznějšími informacemi, některé z nich mají reálný základ, jiné nikoliv. Další zpráva potěší především fanoušky komedií, černých obleků, slunečních brýlí a policistů v utajení. Mohli bychom se totiž dočkat obřího crossoveru dvou velmi populárních značek – Jump street a Mužů v černém. To je na první pohled nepředstavitelné, ale v tak hektickém světě, jakým Hollywood je, to zas taková šílenost není.  Ve vzkazech dokonce zaznělo, že Jonah Hill by s tímto propojením rozhodně souhlasil.  Kdyby k realizaci tohoto projektu došlo, do kin by měl jít někdy v roce 2016 nebo 2017. Dokonce jsme se dočkali takových detailů, že Will Smith a Tommy Lee Jones by neměli ve snímku velké role, ale spíše jakási drobná camea. Na snímku by se měli podílet také Phil Lord a Chris Miller, režiséři obou dílů Jump Street. Nejspíše by zastali jen roli producentů, ale režisérský post také visí ve vzduchu. Jestli s ejednalo o kachnu, nebo senzaci, ukáže čas.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také