Wonder Woman našla režisérku!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nebývá zvykem, aby film založený na komiksu režírovala žena. Warneři ve spolupráci s DC Comics se k tomu činu odhodlali a není tomu dlouho, co potvrdili několik dní staré spekulace. Vlastní film Wonder Woman zrežíruje Michelle MacLaren, známá především z televizních projektů. Natočila například některé epizody Perníkového táty, Živých mrtvých i Hry o trůny. Pozici výkonného producenta zastane opět Zack Snyder, jež přivedl k životu Muže z oceli i očekávanou sešlost Batman v Superman: Dawn of Justice.

Wonder Woman po boku svých známějších kolegů
Wonder Woman po boku svých známějších kolegů

Wonder Woman se divákům představí nejdříve v již zmiňovaném projektu Batman v Superman, který je v plánu v roce 2016, její sólovka má stanovené datum premiéry na 22. června 2017. Samozřejmě očekáváme, že bude výraznou postavou v celém rozjíždějícím se filmovém universu DC Comics, a její postava bude nezbytnou i pro dvojdílnou Justice League. Také se začíná mluvit o tom, že Wonder Woman dostanou celou trilogii.

Michelle Maxwell MacLaren
Michelle Maxwell MacLaren

První film trilogie, jež dorazí v roce 2017, by se měl odehrávat kolem roku 1920 a má představit první setkání amazonské princezny se Spojenými státy americkými. Wonder Woman 2 by se pak měla vydat do druhé světové války, zatímco její kompletní trilogie by se měla uzavřít v současné době. Jde však zatím o pouhé domněnky, které jen tak hned někdo nepotvrdí.

V režii Michelle MacLaren si roli Wonder Woman zahraje Gal Gadot.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také