Trailer #3: The Interview (2014) – Představení Kim Čong-una

Seth Rogen a James Franco se představují ve finální fázi kampaně k filmu The Interview, který již získal dost pozornosti ve většině zemí světa. Nejvíce však v Severní Koreji, kde si určitě nenajde ani jednoho fanouška.

interview

Tentokrát je trailer více zaměřen na postavu oběti, tedy severokorejského nadčlověka Kim Čong-una. Jeho zobrazení Pchjongjang zaručeně odsoudí, ovšem my ve svobodných zemích se můžeme nepokrytě bavit. James Franco v této upoutávce propadne Kimovu kouzlo a můžeme se proto těšit na atentát komplikovaný přátelstvím a samozřejmě místní armádou. Vůdce komunistického státu si zahrál Randall Park, jenž se poprvé představí ve významnější roli.

Příběh dvojice Dave Skylark (Franco) a Aaron Rapoport (Rogen) startuje v amerických kinech 25. prosince, těžko říct, jak vánoční pohoda ovlivní návštěvnost. Na Slovensko se film dostane 19. února 2015. V české distribuci se filmu nejspíše nedočkáme, což je velká škoda vzhledem například k tomu, že tragická Sex Tape nám neunikla.

Film natočil Seth Rogen se svým tvůrčím parťákem Evanem Goldbergem. Ve vedlejších rolích se představí Lizzy Caplan, Diana Bang, Timothy Simons nebo Reese Alexander. Díky formátu show se v úvodu dočkáme určitě nejedné cameo role hostů v pořadu Skylark Tonight.

httpv://youtu.be/KpyVENBPj5c