Trailer #2: Čarovný les (2015) – Už se zpívá!

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Čarovný les má konečně plnohodnotný trailer. Zatímco v teaser traileru nebylo vidět (natož slyšet) skoro nic, tento nový trailer obsahuje nástin děje i zpěv.

into-the-woods-poster1

Vtipný a dojemný muzikál Čarovný les představuje klasické pohádkové příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky – ty všechny spojené v původním příběhu, ve kterém se dále objevuje pekař se svou ženou a přáním založit rodinu, a také zlá čarodějnice, která na oba manžele uvrhla kletbu.

Film je adaptací legendárního muzikálu Stephena Sondheima, který spolupracoval i na této verzi. Nicméně i tak tato verze údajně obsahuje nemalý počet změn a alternací od originálu, což mezi milovníky Broadwaye vyvolalo rozruch. Ale i přesto je film jedním z nejočekávanějších titulů konce tohoto roku, především tedy v Americe, kde tento muzikál zná opravdu každý. Čarovný les (Into the Woods) je také často zmiňovaný v souvislosti s nadcházející award season. V nominacích na Golden Globe si myslím chybět určitě nebude, uvidíme, zda to dotáhne až k Oscarům.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2Byk9Is3TjY

Film v USA vstoupí do kin na Vánoce, u nás o chvíli později – 8. ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také