Trailer #1: Jurský svět (2015) – Supermoderní park se představuje!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Senzace. A nejen kvůli tomu, že první trailer na Jurský svět dorazil o celé dva dny dříve. Velkolepost z upoutávky je cítit v každém záběru a moderní pojetí obřího zábavního parku vypadá jednoduše božsky. Do toho si přičtěte nejeden mrazivý moment a máte jeden z nejlepších teaserů tohoto roku.

Jurassic-World-Poster-Official

Jurský svět se odehrává 22 let po děsivých událostech na ostrově Isla Nublar. Oprava a kompletní modernizace zábavního parku představuje atrakce v úplně novém světle a na světě není lepšího výletu, než ten za dinosaury. To se pochopitelně změní s příchodem prvního velkého problému se zabezpečením. Z pozice diváka doufám, že následky budou katastrofální.

V hlavních rolích Jurského světa se představí Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jake M. Johnson, Judy Greer, Katie McGrath, Vincent D’Onofrio, Nick Robinson, Omar Sy, Irrfan Khan, B.D. Wong, Ty Simpkins, Brian Tee a další. Režíruje Colin Trevorrow, premiéra je v plánu 11. června 2015.

httpv://youtu.be/E0xLUx-E8XM

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Já jsem nadšenej, ale hlavně kvůli dinosarům, plus obrovský palec nahoru za vodního Tylosaura. Ale na to, jak se tvůrci oháněli, že uniklý scénář o hybridním superdinovi a cvičených raptorech je fake, to vypadá nebezpečně podezřele. Doufám, že nás tvůrci tahají za nos a ve finále to nebude úplně tupé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také