Trailer #1: Babovřesky 3 (2015) – Zdeněk Troška si nedá pokoj…

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Už po novém roce se do českých kin podívá třetí část populárních a veleúspěšných Babovřesek režiséra Zdeňka Trošky. Na internet byl vpuštěn první trailer, který opět sází na hudební motiv, po kterém si budete mít chuť ustřelit hlavu a zábavu, která se můžu líbit snad jen tvůrčímu štábu a narušeným jedincům. Popravdě řečeno, žádný zázrak jsme ani nečekali.

babovresky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách.

Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové… do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři… Akce „likvidace bab“ začíná.

A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra….

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou.

httpv://www.youtube.com/watch?v=rn_3XVuXgJQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také