Star Wars spin-off s nájemnými lovci

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Zatímco fanoušci napjatě očekávají trailer na sedmou epizodu Star Wars, kterého se dočkáme tento víkend, na veřejnost prosákly informace o spin-offu ze stejného universa. Toho se dočkáme šestnáctého prosince 2016.

star wars

Tyto nové informace obsahují samozřejmě plno možných spoilerů. Takže varování pro ty, co chtějí jít na premiéru tohoto volně navazujícího snímku nepolíbeni žádnými detaily o příběhu – další řádky nečtěte.

Zápletka se bude odehrávat přibližně ve stejné době jako čtvrtá epizoda ságy. Budeme sledovat skupinu nájemných lovců, kteří dostali za úkol ukrást stavební plány první Hvězdy smrti. Jejich zaměstnavatelem jsou samozřejmě rebelové, kteří využili jejich služeb díky jejich absenci jakýchkoliv vazeb s impériem.

Když je řeč o nájemných lovcích ve Star Wars, určitě si každý v prvé řadě vybaví legendárního Boba Fetta. Podle spekulací by se měl tento ostřílený zabiják ve snímku objevit, ale zřejmě jako vedlejší postava, děj se bude soustřeďovat na někoho jiného. Boba není jediné pojítko se starou trilogií. Měli bychom se také dočkat nejslavnější lodě celé ságy – Millenium Falcon, ovšem bez jejího pilota Hana Sola a jeho chlupatého přítele Chewieho. Vyvstává tak otázka, kdo usedne k pomyslnému kormidlu této lodi. Nejpravděpodobnější jsou dvě varianty – v první to budou sami nájemní lovci, kteří loď ukradnou, v druhém případě Lando Carlissian (Billy Dee Williams), který se mohl chlubit vlastnictvím této nepříliš pohledné kocábky ještě před Hanem Solem.

Hlavní postava tohoto spin-offu by měla být představena v sedmé epizodě, kde bude značně starší než ve svém vlastním snímku. Zde přichází na řadu herec Max von Sydow, u kterého se zatím neví, koho si v sedmém dílu zahraje. Vzhledem k tomu, že se už pár let nemůže nazývat mladíkem, je klidně možné, že právě jeho role bude spočívat v zahrání stárnoucího nájemného lovce.

Spin- off, který si na oficiální název musí ještě počkat, zrežíruje Gareth Edwards (Godzilla) a o scénář se postará Gary Whitta (Kniha přežití).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také