Režisér Lin by se mohl vrátit k Rychle a zběsile

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Právě dokončovaný sedmý díl našlapané série převzal po Justinu Linovi hororový specialista James Wan. Ten ovšem nepobude u Vina Diesela a jeho party déle než jeden film, tím pádem hledá studio Universal další vhodné tvůrce. A vypadá to, že nepůjdou do neznámé spolupráce.

linfast
Vin Diesel, Paul Walker a Justin Lin

Justin Lin režíroval zatím všechny díly od Tokijské jízdy, která vznikla jako třetí v pořadí. James Wan tedy převzal výdělečnou sérii, která má komerční úspěch zaručen s každým dalším dílem. Ovšem zastesklo se mu po hororové tvorbě a do dalších Fast and Furious projektů se nechystá, místo toho plánuje točit V zajetí démonů 2 pro Warner Bros. Osmý díl by měl být rovněž tím posledním. I když současným trendem je rozdělit finále série na dva snímky, tak o tom zatím studio neuvažuje.

Problémem jsou ovšem Linovy závazky. Nejprve musí dokončit druhou sérii True Detective, kterou režíruje pro HBO. Poté by se měl vrhnout na snímek Shaolin Temple se štědrým rozpočtem 100 milionů dolarů. Spojován byl také s dalším dobrodružstvím ze série Bourna, ovšem tento projekt se prozatím odložil kvůli návratu Matta Damona a Paula Greengrasse do režisérského křesla. Poslední Rychle a zběsile má premiéru stanovenou na 10. června 2016, takže Lin má stále ještě čas na uvolnění diáře.

3. května 2015 se dočkáme sedmého dílu, zpožděného kvůli úmrtí Paula Walkera. V režii zmiňovaného Jamese Wana se objeví klasická sestava v čele s Vinem Dieselem a Dwaynem Johnsonem. Vrátí se také Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Elsa Pataky a Lucas Black. Těšit se můžeme také na Jasona Stathama.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také