Našla se Captain Marvel?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

První celovečerní film s ženskou superhrdinkou od Marvelu, jak bylo nedávno prozrazeno, bude Captain Marvel. První herečkou, která je s rolí blonďaté hrdinky spojována, je ve filmovém světě stále populárnější Jessica Chastain.

Filmu se dočkáme až za pár let, hned po oficiálním zveřejnění se ale začalo rojit neskutečné množství otázek a spekulací. Proč Marvel točí film o Captain Marvel a ne Black Widow? O čem film bude? Nás prozatím ale zajímá hlavně to, která herečka dostane šanci si zahrát krásnou blondýnu se jménem Carol Danvers. Marvel už rozhazuje sítě a je dosti možné, že se zaměří právě na Jessicu Chastain.

Jessica Chastain jako Captain Marvel?
Jessica Chastain jako Captain Marvel?

Herečka, kterou uvidíme v blížícím se Interstellaru, už několikrát prokázala, že je velice talentovaná, krásná a má šarm. Co víc si pro tuto roli přát? Mohli jsme ji vidět ve filmu Země bez zákona, 30 minut po půlnoci nebo v Černobílém světě. Samotná herečka potvrdila, že se potkala se zástupci Marvel Studios a že by jednou ráda ztvárnila nějakou z ženských superhrdinek.

„Už jsme mluvili o spojení našich sil v budoucích projektech. Je tady ale jedna věc. Pokud chcete být jednou v superhrdinském filmu, máte pouze jednu šanci. Budete ta postava navěky. Proč tedy být v superhrdinském filmu a hrát nudného civilistu? Ať to bude cokoli, chci bojové scény. Mohla bych být neuvěřitelný záporák. Mohla bych být hrdina. Chci stylové oblečení, chci někomu nakopat zadek. Také tam ale byla jedna věc … nechci o tom moc mluvit – bylo to ale ohledně postavy, kterou bych mohla v budoucnosti být.“ 

Když padla otázka na Captain Marvel, herečka odvětila: „Ano, vím o tom. Poslouchejte, to je až v roce 2018. Nevíme, kde budeme. Možná do té doby už nebudu hrát.“

Jak to tak vypadá, Jessicy Chastain si v Marvel Universu dočkáme. Kdy to ale bude a v jaké roli, to bohužel nemůžeme říct s jistotou. Já osobně bych jí rád viděl jako Captain Marvel, blonďaté vlasy ji opravdu sluší. Kdo viděl Černobílý svět, jistě mi dá za pravdu.

Twitter Jessicy Chastain
Twitter Jessicy Chastain

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také