Daniel Brühl se přidává ke Captain America: Civil War

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Captain America: Civil War patří k velice očekávaným projektům. Ještě aby ne, když se proti sobě postaví Iron Man a právě Captain America. Tyto dva superhrdiny doplní Daniel Brühl, jehož role zatím nebyla blíže specifikována. Máte ale rádi spekulace? Tak neváhejte a přečtěte si následující článek.

Daniel-Bruhl-4

Daniel Brühl. Vidět jsme ho mohli v Tarantinových Hanebných panchartech či v Rivalech Rona Howarda, kde ztvárnil legendárního Nikyho Laudu. Právě tato role ho vyšvihla mezi TOPku Hollywoodu a možná i proto po něm sáhli lidé z Marvel Studios, aby ho obsadili do Civil War.

Zde si zahraje po boku Roberta Downeyho Jr., Chrise Evanse a Chadwicka Bosemana a režírovat tyto herce budou opět bratři Rusoové, tedy Joe a Anthony.

„S Danielovou schopností doručovat intenzivní a výborné herecké výkony, víme, že jsme našli dalšího skvělého herce, který bude sdílet obrazovku s našimi největšími hrdiny,“ řekl president Marvel Studios, Kevin Feige.

Možností, koho si Daniel Brühl může zahrát, je hned několik. Nedílnou součástí komiksové Civil War je Spider-Man. Je tedy možné, že Sony propůjčí/prodá Marvelu Spider-Mana pro své vlastní potřeby? Ve filmu bychom se měli dočkat Franka Grilla, jenž si ve druhém Capovi zahrál postavu Brocka Rumlowa, chcete-li Crossbones. V komiksu mu vypomáhal rakouský doktor jménem Dr. Faustus. Právě tato role již zní pro Daniela Brühla mnohem reálněji. Moje osobní přání je ale Punisher. Proč zrovna on? V příštím týdnu Vám přineseme speciál o třetím Capovi, tak si ho nenechte ujít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také