Christopher Nolan napsal komiks k filmu Interstellar

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Insterstellaru už se podařilo za dva týdny od uvedení vydělat necelých 328 milionů dolarů, což Nolanovi zajistí ještě větší důvěru studia. Díky tomu, že si své scénáře i píše, spolu s bratrem Jonathanem, tak má naprostou tvůrčí svobodu, čehož naposled využil v roli hostujícího editora magazínu Wired.

intestellar
Absolute Zero – komiks doplňující Intestellar

Rozhodl se vytvořit sedmistránkový komiks zachycující misi Dr. Manna, jehož ve filmu ztvárnil Matt Damon, a je ho robota ZAPPa. I když prostoru není moc, tak pro ty z vás, kteří viděli film, bude vše naprosto jasné. Já sám bych dokonce ocenil vlastní film Dr. Manna, tentokrát bez morálních poselství. O vizuální stránku komiksu se postaral oceňovaný Sean Gordon Murphy. Snad se nejedná o poslední dodatek k Nolanově vesmírné podívané.

Pokud jste Interstellar dosud neviděli, komiks vám nic zásadního neprozradí, ovšem doporučuji si jeho pročtení nechat až po návštěvě kina, aby vám byly jasné souvilosti.

Celý příběh je k prolistování na stránkách Wired: ZDE

Interstellar odstartoval v kinech 6.11. 2014, v příběhu podle scénáře samotného režiséra a jeho bratra Jonathana hrají: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine, Jessica Chastain, Casey Affleck, Bill Irwin, John Lithgow, Ellen Burstyn, Mackenzie Foy, Topher Grace a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také