Tom Hardy hlavním záporákem v X-Menech?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Tom Hardy je na roztrhání. Není divu, že je tedy spojován s filmy, které budou jistě kasovními trháky. Komiksové adaptace jsou nesmírně populární a točit se budou ještě mnoho let. No a Hardy má nabídky rovnou na dvě. Ta nejnovější přišla od 20th Century Fox.

Tom Hardy v X-Menech? Opravdu? Ještě nedávno představitel Banea z posledního dílu trilogie Temného rytíře se má stát hlavním záporákem v X-Menech? Mezi tím mu na stole také přistála šance zahrát si v nově připravovaném filmu Suicide Squad, pravděpodobně po boku Willa Smithe, Margot Robbie a Ryana Goslinga. Spojován byl i s postavou Doktora Strange, ale kdo nebyl. Inu, každý chce mít Hardyho v týmu. Teď jde jen o to, kdo ho uloví.

Apocalypse
Apocalypse

V 20th Century Fox hledají představitele pro postavu Apocalypse, podle níž se bude i nový díl jmenovat. Co si nakonec Hardy vybere? Suicide Squad má mít premiéru 5. srpna 2016, X-Men: Apocalypse dokonce 27. května 2016. Bude mít vůbec zájem se vrátit do komiksového žánru? To ukáží následující měsíce.

Tom Hardy
Tom Hardy

O novém dílu X-Menů se toho zatím moc neví. Příběh bude zasazen do roku 1980 a bude ukončením trilogie, která již obsahuje První třídu a Budoucí minulost. Natáčet by se mělo začít v dubnu příštího roku.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také