Soutěž o knižní předlohu filmu Co s láskou

Přečtěte si

Autor

Už tento čtvrtek si mohou vyznavači romantických příběhů zajít do kin na nové americké drama Co s láskou. Film natočil režisér Michael Hoffman (Klub vyvolených) podle knižní předlohy Nicholase Sparkse (Talisman). A právě o tu si zasoutěžíme. Ve hře jsou hned tři knihy pro tři výherce naší soutěže.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3cEClrPj-kA

Soutěžní otázka

Ve filmu Co s láskou hraje jednu z hlavních rolí James Marsden, jež je především spjatý s jednou filmovou sérií založenou na komiksech Marvel. O kterou filmovou franšízu se jedná a jakou postavu v ní Marsden hraje?

Své odpovědi zasílejte na email soutez@nafilmu.cz. Ze správných odpovědí vybereme tři výherce, které knihou Co s láskou odměníme. Své odpovědi zasílejte nejpozději do 22. listopadu 2014.

Oficiální synopse filmu

V roce 1984 byli Amanda a Dawson spolužáci na střední škole. Pocházeli z odlišných sociálních poměrů, navzdory tomu mezi nimi vznikla přímo osudová láska. Měšťacká společnost jim jí nedopřála. Zklamaná Amanda odešla studovat na vysokou školu a Dawsona po tragické autonehodě zavřeli do vězení. Neviděli se celé čtvrtstoletí, dokud se nesetkali na pohřbu společného přítele Tucka, který jim poskytl útočiště v době, kdy museli svou lásku tajit. Ani jeden z nich nežil život, jaký si vysnil … a ani jeden z nich nezapomněl na první lásku, která je navždy změnila. Všechny krásné i bolestivé vzpomínky najednou ožijí a bývalí milenci mají před sebou společný víkend. Příležitost změnit dosavadní život je na dosah ruky, ale … je to ještě možné? Je možné přepsat minulost? A je láska opravdu to nejcennější, co může člověk darovat?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také