James Wan bude režírovat V zajetí démonů 2 a Shazam!

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Není tomu dávno, co studio Warner Bros. posunulo premiéru pokračování úspěšného hororu až na rok 2016. Nyní již víme, proč k tomuto posunu došlo. Může za to totiž James Wan, který se vrátí v pozici režiséra a čas na natočení tohoto snímku bude mít právě až za dva roky.

James_Wan_Set_of_Insidious

Tento v Malajsii narozený režisér má poslední dobou napilno a může si být jistý, že minimálně v této dekádě neskončí jako nezaměstnaný. Kolotoč Wanem režírovaných snímku odstartuje Rychle a zběsile 7 (předpokládaná premiéra třetího dubna 2015) a na něj naváže osmý díl série Saw, který uvidíme nejspíše před pokračováním V zajetí démonů (Annabelle se jako pokračování nepočítá, jde o spin-off). Ovšem ani po dokončení těchto tří projektů si James Wan neodpočine. Podle nejnovějších spekulací (nedávno podepsal se společností Warner Bros. dlouhodobou smlouvu na neurčitý počet projektů) by se totiž mohl stát režisérem očekávané komiksové adaptace od DC s Dwaynem Johnsonem v hlavní záporné roli. Jde samozřejmě o snímek Shazam!. Tento nerdy očekávaný film uvidíme pátého dubna 2019.

Pokud bude návrat Saw úspěšný, dá se předpokládat, že se dočkáme dalších dílů, které bychom také viděli v této dekádě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také