Avengers: Age of Ultron – James Spader se rozhovořil o postavě Ultrona

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Fanouškům komiksů a Marvelu se včera po ránu na chvíli zastavilo srdce, když zjistili, že během noci byl na internet vypuštěn první trailer na Avengers: Age Of Ultron, jež měl spatřit světlo světa až za týden, během premiéry dalšího dílu Agents Of S.H.I.E.L.D. Každopádně ruku v ruce s tím jsme se mohli pokochat pohledem na brnění Hulkbuster, či na samotného Ultrona.

Celý trailer k nám promlouval velice temným hlasem samotný Ultron, kterého dabuje James Spader. Sám za sebe musím říct, že mi to občas opravdu nahnalo husí kůži a už teď se nemohu dočkat filmu. Už ze samotné ukázky je vidět, že tento díl bude temnější a více propletenější než kterýkoli jiný film od Marvel Studios. A za to vše může Ultron.

Concept art Ultrona.
Concept art Ultrona.

James Spader se pro TotalFilm rozhovořil právě o postavě, která bude hlavním padouchem v nadcházejícím pokračování Avengers.

„Ohledně Ultrona je tu jeden takový velice vtipný aspekt, který mě vlastně vytáhl od prvního rozhovoru, co jsem měl s Jossem Whedonem. V mnoha ohledech je Ultron dítě, protože je to zcela nová bytost, která teprve začala žít. Ale přesto, hlavně díky umělé inteligenci, má neuvěřitelnou schopnost poznání. Je to vlastně velmi silné a inteligentní dítě.“

Kromě toho porovnal Spader postavu Ultrona s Raymondem „Redem“ Reddingtonem ze seriálu The Blacklist, kterou také ztvárňuje.

„Ultron má velice náhlé obraty v některých scénách. Zničehonic otočí o 180 stupňů. Red není psychopat, zato Ultron je. Ultron je opravdový blázen!“ (v originále to zní lépe, říká o něm, že: He is really batshit crazy!)

Rozhodně je na co se těšit. Tohle „dítě“ hodně zamotá hlavy všem Avengerům a celému Marvel Univerzu. Už teď si myslím, že tenhle film změní vše, co se doposud událo v MCU.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také