Daniel Radcliffe se objeví v Podfukářích 2

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Pokračování k filmu Podfukáři z loňského roku se již natáčí. Tato CGI podívaná o týmu top iluzionistů vydělala přes 350 milionů dolarů, v tom případě bylo jasné, že na sequel nebudeme čekat dlouho. A do již tak nabité herecké sestavy přibyl Daniel Radcliffe.

daniel_radcliffe
Daniel Radcliffe

„Existuje sequel k Podfukářům 2, nyní se natáčí v Londýně. Já začnu točit v prosinci. Celý prosinec v Londýně a mého syna hraje Harry Potter. Myslím, že by to mohlo být zábavné, já a Daniel Radcliffe jako otec a syn,“ řekl představitel nejedné ikonické role Michael Caine.

Režii po Louisi Leterrierovi převzal Jon M. Chu, který má na kontě například G.I.Joe 2: Odveta. Herecká sestava se oproti prvnímu dílu nemění, můžeme se tak těšit na Jesseho Eisenberga, Woodyho Harrelsona, Islu Fisher a mladšího z bratrů Frankových Davea, kteří si zopakují role Čtyř jezdců. Kromě nich se vrátí také Mark Ruffalo, zmíněný Michael Caine nebo Morgan Freeman.

Podfukáři 2 mají stanovenou premiéru na 10. června 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také