Black Panther, Captain Marvel a další. Seznamte se s třetí fází Marvelu!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Fanoušci Marvelu jsou u vytržení, oznámena byla data premiér očekávaných filmů třetí fáze. Čeká nás řada nových hrdinů, návrat Thora i Kapitána Ameriky (s Iron Manem) a třetí Avengers skutečně rozděleni na dva filmy! Pojďme si všechny projekty společně představit.

Každý fanoušek musí být nadšen.
Tiskové akce se zúčastnili i Robert Downey Jr., Chris Evans a nová posila Chadwick Boseman (Black Panther)

Captain America: Civil War

6. května 2016 dorazí do kin třetí díl Kapitána Ameriky. Skutečností se stává pár dní stará spekulace o Občanské válce. Ve filmu uvidíme kromě Kapitána Ameriky i Iron Mana, v podání Roberta Downeyho mladšího.

Captain America: Civil War
Captain America: Civil War

Doctor Strange

Včera bylo oznámeno, že hlavní roli Doctora Strange si nakonec zahraje Benedict Cumberbatch. Volba to je jistě famózní, televizní Sherlock Holmes totiž snese ty nejpřísnější kritiky. Na Benedicta Cumberbatche v režii Scotta Derricksona se můžeme těšit 4. listopadu 2016!

Doctor Strange
Doctor Strange

Guardians Of The Galaxy 2

První díl ukázal značný potenciál, který by dvojka měla do značné míry naplnit. Partu kolem Petera Quilla aka Star-Lorda čeká určitě stejně našlapané dobrodružství jako v prvním díle! U filmu by měl zůstat i původní režisér James Gunn. Sequelu se dočkáme 5. května 2017.

Guardians Of The Galaxy 2
Guardians Of The Galaxy 2

Thor: Ragnarok

Ragnarok v překladu znamená „The End of All Things“, což jde přeložit jako „konec všeho“. Ve třetím díle Thora se tedy můžeme těšit na spoustu věcí, včetně na všemi oblíbeného Lokiho. 28. července 2017, to je den, který byste si teď měli zapsat do mobilních telefonů.

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok

Black Panther

Black Panthera zná velice málo lidí, většinou to jsou jen ti, jež čtou komiksy. Něco mi ale říká, že se ho dočkáme v potitulkové scéně druhých Avengerů, důvod Vám ale neprozradím. Kromě data vydání, což je 3. listopad 2017, na internet unikl i concept art samotného hrdiny. Marvel ví, kam šlápnout, a v tomto případě je to určitě krok tím správným směrem! Black Panthera / T’Challu si zahraje Chadwick Boseman.

Black Panther
Black Panther
Black Panther - concept art
Black Panther – concept art

Avengers: Infinity War – Part I.

Třetí Avengers dostali už podtitul, který je Infinity War. Jak již prolétlo světem, film je opravdu rozdělen na dva díly. Celé pokračování se bude točit kolem války proti mocnému Thanosovi. První část Infinity War příjde do kin 4. května 2018.

Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War

Captain Marvel

První ženská hrdinka z komiksu, která dostane svůj celovečerní film, není Black Widow, ale Captain Marvel! Většina fanoušků by ráda viděla sice Scarlett Johansson v roli Natashy Romanoff, ale Marvel k tomu má jistě dobré důvody, proč upřednostnil právě Captain Marvel. Můžeme se na ni těšit 6. července 2018.

Captain Marvel
Captain Marvel

Inhumans

Tak dlouho se o tom spekulovalo, až se to opravdu stalo skutečností. Marvelovštví Inhumans se dočkají filmu! Kdo je nezná, tomu doporučuji se podívat na pár komiksů, určitě to stojí za to. Inhumans budou v kinech od 2. listopadu 2018.

Inhumans
Inhumans

Avengers: Infinity War – Part II.

Jak skončí válka proti Thanosovi? To se bohužel dozvíme až rok po premiéře první části, tedy 3. května 2019. Lépe by snad ani třetí fáze končit nemohla.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také